ban-poshte01
Lajmet dhe publikimet e fundit
Lobi Rajonal i Grave ftonė pėr mbėshtetje tė grave nė zgjedhjet parlamentare tė 23 qershorit 2013 nė Shqipėri
E enjte, 27 Qershor 2013 08:17

DEKLARATĖ PĖR MEDIA

Lobi Rajonal i Grave ftonė pėr mbėshtetje tė grave nė zgjedhjet parlamentare tė 23 qershorit 20...